۱۹% تخفیف ویژه کتاب‌های منتخب شهر کتاب آنلاین

تخفیف شهر کتاب

شهر کتاب آنلاین در راستای افزایش سرانه مطالعه در کشور، در اقدامی جدید %۱۹ تخفیف ویژه بر روی کتاب‌های منتخب خود اعمال کرده است. شما میتوانید بدون وارد کردن کد تخفیف از %۱۹ تخفیف کتاب‌های منتخب شهر کتاب آنلاین بهره‌مند شوید. برای مشاهده کتاب های تخفیف دار و دریافت ۱۹% تخفیف ویژه، بر روی “استفاده از کد تخفیف” کلیک نمایید.

  • برای بهره مندی از این کد تخفیف بر روی دکمه استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

درباره شهر کتاب آنلاین

فروشگاه اینترنتی شهر کتاب آنلاین یکی از موفق ترین فروشگاه های انلاین کتاب در کشور میباشد که توانسته سهم زیادی در بالا بردن سرانه مطالعه کشور را از ان خود کند. شما در شهر کتاب انلاین با یک کلیک میتوانید از بیش از ۱۴۰ هزار عنوان محصول ارزشمند در ۲۰۰ دسته‌بندی گوناگون دسترسی داشته باشید. در شهر کتاب آنلاین شما میتوانید از مزایایی همچون ارائه کد تخفیف کتاب در  مناسبت های مختلف و همچنین آگاهی از خبرها و جدیدترین انتشارات توسط بخش خبرنامه و استفاده از شبکه اجتماعی مجازی جهت چت های اعضا دوستدارا کتاب و کتابخوانی و تایپ در خصوص علاقه‌مندی‌های مشترک بهرمند شوید.
علی علیپور

اگر بخوام روراست باشم در یک کلام عاشق طراحی سایت و وردپرس هستم :) 12 سالی هست که پا به عرصه دیجیتال گذاشتم و فعالیت زیادی در زمینه وردپرس دارم و میتونم با اون جادوگری کنم :) امیدوارم بتونم راهنمای خوبی برای شما عزیزان باشم.

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*